Antiples UTB 2019

6. 3. 2019

Po tom průseru v 89’ nám tu imperialističtí agenti v G̶o̶t̶t̶w̶… ehh, ve Zlíně natáhli svatostánek anonymity a všech neřestí na hraně zákona – ANTIPLES. Již 23. rokem se pro pocit absolutní svobody snaží všelijaké punkové máničky narvat do kostýmů a masek neslýchaných rozměrů.

Svazáci, víme, jak to dopadlo s bigbítem Plastiků v Budějovicích, a proto máme tentokrát tuhle ulítlou party největšího kalibru hezky pod dozorem. Dodržujte následující pokyny a vaše práva a kocovina jsou zaručeny.

❌ KDY digitálky zapípají začátek ❌
ve středu 6. března 2019 zhruba 21:00

❌ KDE veselka bude a KDO zapěje ❌
Budete obklíčení 3 kluby a jedním party busem navrch, který nekočíruje nikdo jiný než Busfest! Nikde jinde není umění povoleno.
🔥 FÉNIX – Boy Wonder (Rap)
🔥 BLOK 12 – DJ’s SIDECHAIN & DENY (House)
🔥 FLIP – DJ EKG (House/Tech-progressive)
🔥 PARTY BUS – Dj Buldog (3style)

DJ Arnoštek své vystoupení odřekl. Jména pěvců z našich walkmanů odtajníme ve spisu postupně! Za večer ale protrsáte aspoň dva páry Jarmilek!

❌ ZA KOLIK vyměnit bony ❌
Plíživě se nám zde rozmáhá kapitalismus! Tudíž si vás označkujeme jednou páskou na ruku, kterou se dostanete na všechny zábavy, za které by se ani Ivo Jonák nestyděl. Cena vstupu už je jasná a jelikož razíme socialismus s lidskou tváří, bude to krásných 99Kčs v předprodeji.

❌ MÍSTA PŘEDPRODEJE podpultovek ❌
Vzhledem k nespolupráci Tuzexu budeme k předprodeji muset využít naše závodní jídelny U4, U5, U13 a Bůrger. Usmějte se na obsluhu a ta pro vás pod pultem určitě nějaký lístek najde.

🙈🙉🙊 SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ MASKU 🙊🙉🙈
Joker, Karkulka, Pac-man, římský centurion nebo jeptiška? Milujeme cenzuru! Celá akce je o maskách! Těm nejlepším budou odměnou hodnotné ceny z volného trhu v každém klubu!

Nachystat občanské průkazy a tady nám to podepište, protože ÚČAST JE POVINNÁ! Lepší než jet do Jugošky!

Sbor národní bezpečnosti, oddíl pluku ANTIPLES

Partneři akce

Koss-pro-Svozu Laser game Buuurger_logo_pro_svozu_web busfest_logo_pro_svozu_web logo_sezari_pro_svozu_web primeros-czechdesign