Jubilejní 25. ročník Pivní spirála 2018

30. 10. 2018

Všichni milovníci tekutého zlata a opilého běhu zbystřete! Akce právě pro vás letos oslavuje již čtvrtstoletí! Pivní spirála 2018 je tady.

30.10. se do ulic Baťacity po 25té zběsile vrhnou fanoušci orosených kríglů prahnoucí po vytouženém vítězství a zapsání se do dějin této legendární události.

Pokud přijmeš výzvu a hodláš se jubilejního ročníku zúčastnit, stačí na to jenom pár věcí: 2 a půl člověka = 2 chmelobranci a 1 ochmelkyně, nebo 2 ochmelkyně a 1 chmelobranec, popřípadě pouze 3 odvážné ochmelkyně nebo jenom 2 chmelobranci; otočit 2 a půl piva (2 půllitry, 1 třetinka); kondice; silný žaludek a ještě silnější játra a samozřejmě, co nejrychlejší nohy pro co nejlepší čas, protože Vítěz je pouze jedna trojice (resp. dvojice)!

Pro pohyb mezi 10 pivními oázemi rozesety po celém Baťacity však budete moci použít pouze svých nohou a městské hromadné doubledeckery. Na pomoc od kámoše, který vás pravidelně každý víkend totálně rozbitých vyzvedává svým autem se tentokrát nebudete moci spolehnout. Equal rights!

A co když nevyhrajete nebo podlehnete síle ječného sladu? Nevadí! Velká afterparty, další pivní soutěže, průvodní program a vyhlášení nejlepšího z nejlepších se uskuteční v konečné stanici v Restauraci u Ševce.

Jestli seš hodný sezbírat všech 10 razítek v co nejkratším čase a stát se králem 25 ročníku Pivní Spirály, sleduj tuto událost, protože more info is coming soon ☺

Pivu a běhu zdar!