Přidej se k nám

Proč se přidat ke Studentské unii? To je jednoduché. SU byla založena v roce 2005, takže už máme něco za sebou. U nás si můžeš vymyslet svůj vlastní projekt nebo třeba jednoho dne vést akci pro tisíce lidí - jako je Majáles, Reprezentační ples nebo Vítání prváků.

Je známým faktem, že firmy nechtějí zaměstnat “nepoužitelné” absolventy bez praxe, protože studium by ti kromě vzdělání mělo přinést získání kontaktů a praktických zkušeností. 95 % našich absolventů najde práci ještě před řádným ukončením školy a naši bývalí členové pracují na cool manažerských postech.

Ve Studentské unii ti nabízíme možnost získání zkušeností, praxe, kontaktů a hlavně spousty kámošů. Můžeš se podílet na reálných projektech s rozpočtem až čtvrt milionu, můžeš vést 40ti členný tým a být zodpovědný za hladký průběh celé akce. Můžeš se tedy například rozvíjet v oblastech komunikace, managementu, marketingu, finančního řízení, účetnictví, ale i v uměleckých oborech jako je audiovize, grafika, produkce aj. Nevíš co z toho by si mohl dělat? To vůbec nevadí, my jsme taky nevěděli, důležité je rozhodnutí, že NĚCO dělat chceš.

Ale to je moc pěkný povídání, o tom žádné, jenže řada z nás šla do SU potkat partu fajn lidí, s kterýma se bude pravidelně bavit, podnikat spoustu aktivit od polštářové bitvy, přes vánoční večírek naruby až po víceméně pravidelnou hospodskou schůzi. Nemluvě o teambuildingových aktivitách, víkendech na chatě atd. Navíc k tomu získáš kopu skvělých zkušeností a díky kámošům kolem tebe ti Zlín nikdy nebude cizí.

Naše základní hodnoty

  1. Snažit se o neustálý rozvoj prostředí, života a vzdělání studentů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (dále jen „UTB”).
  2. Zastupovat zájmy studentů UTB při jednání s vedením univerzity, fakult a dalšími organizacemi.
  3. Spolupracovat s dalšími organizacemi zastupujícími studenty UTB.
  4. Reprezentovat studenty UTB při jednání na veřejnosti.
  5. Chránit zájmy členů, čestných členů SU UTB a studentů UTB.
  6. Vzdělávat členy SU UTB.
  7. Organizovat kulturní, společenské, vzdělávací a sportovní akce, a to primárně pro studenty UTB, zaměstnance UTB a veřejnost města Zlína.
  8. Informovat studenty o dění na UTB a jejich fakultách.
  9. Podporovat zapojení zahraničních studentů do dění na UTB.

Více o našich hodnotách si můžete přečíst v našich stanovách

Stanovy SU UTB (PDF)

Takže se potkáme?

Stačí prostě jenom napsat na su@sutb.cz nebo na Facebook, tak jednoduché to je.
V SU se nic nepodepisuje, ani se neplatí žádný členský příspěvek.

Kontaktuj nás