Nejtěžší zkouška zimního semestru Vítání prváků UTB 2018

9. 10. 2018

Mezi studenty o něm kolují legendy. Je tradiční a kdo ho zažil, tak ví, že na něj rozhodně jenom tak nezapomene. Právem se může pyšnit titulem “nejtěžší zkouška zimního semestru”. Prváci na něm zažívají oficiální pasování mezi studenty UTB a na vlastní kůži poprvé pořádně poznají, jak vypadá pravý studentský život.

Řeč je o VÍTÁNÍ PRVÁKŮ UTB. Párty, která už potřinácté v řadě zahájí nový školní rok a přivítá jak čerstvé prváky, tak i vysokoškolské mazáky.

✘ 4 PODNIKY
✘ NĚKOLIK STYLŮ HUDBY
✘ JEDNOTNÁ BAŤOVSKÁ CENA 99 KČ

► 🎶 PODNIKY & PROGRAM:
🔊 Star Club Flip – Dj Tony & Kenneth Spice aka Profi DJ crew & Majkl DJ (EDM)
🔊 BLOK 12 – Moustache Pete (electro swing) & Omek (house)
🔊 Fénix club – GLEB (SK) & DJs (live rap, drum and bass, grime, glitch hop)
🔊 Sklep 33 – Eliška Lajdová (kytara) & MERS (alternative pop/rock)

► 💰 PŘEDPRODEJ:
Od úterý 2. října v menzách U2 (bufet), U4, U5 a U13.
Dále také v občerstvovacích stanicích BůrgerNový světBar Indián a všech čtyřech podnicích, ve kterých bude Vítání prváků UTB probíhat.

► 🍔 🍸OBČERSTVOVACÍ STANICE & AKČNÍ DRINKY:
Víme, jak důležité je se před párty pořádně najíst. A taky víme, že po pořádném jídle je ideální čas na pořádné pití. Proto budou v rámci Vítání prváků UTB fungovat občerstvovací stanice.

Bůrgeru si po ukázání pásky vychutnáš speciální Vítací menu (v masové i vege verzi) a drinky za akční ceny na tebe budou čekat v Pštros – art,coffee & music bar a Nový svět. Spešl drinky ti namíchají také ve všech zapojených klubech a v podniku Sklep 33.

► 🏆 STOPOVAČKA:
Každé pořádné zkoušce vždycky předchází ještě zápočet. Je tedy naprosto jasné, že když je Vítání prváků UTB nejtěžší zkouška zimního semestru, bude se konat i zápočet zvaný Stopovačka k Vítání prváků UTB 2018.

Úkolem je ve trojčlenných týmech na základě obdržených indicií co nejrychleji projít trasu vytvořenou ze známých zlínských míst.

Vyhrát budeš moct třeba volné vstupy na Vítání prváků UTB, loď od Red Bullu & Jägermeisteru, diáře Doller, poukazy od Bůrgeru, volné vstupy a poukázky na popcorn menu do Multikino Golden Apple Cinema Zlín, kupony na bagety od Subway Svit, vouchery na volné hry do Laser Game Zlín & EXIT ROOM ZLÍN, poukazy od AIESEC Czech Republic, věcičky od Primeros condom a poukázky do Rodinný zábavní park Galaxie. To by šlo, ne?

Vidíme se v úterý 9. října 2018!